• SZKOLNY  KONKURS  MUZYCZNY
        • SZKOLNY KONKURS MUZYCZNY

• 09.02.2021 10:05
        • 1. Uczestnicy konkursu.

W konkursie mogą wziąć udział uczennice i uczniowie klas I-VIII szkoły podstawowej w Śledziejowicach:

- wokaliści

- instrumentaliści.

• Mistrzostwa Małopolski w pływaniu.

• 22.12.2020 10:45
        • 12 i 13 grudnia w Zabierzowie odbyły się Mistrzostwa Małopolski w pływaniu. Wzięło w nich udział dwoje naszych uczniów z klasy VI B, Aleksandra Jantas i Jan Rozumek.
        • PROJEKT BOŻE NARODZENIE 2020

• 22.12.2020 10:41
        • W ostatnim tygodniu przed świętami uczniowie klasy 2a pracowali nad projektem, którego głównym celem było przybliżenie informacji o Świętach Bożego Narodzenia i ich tradycji. Uczniowie zostali podzieleni na pięć grup. Każda z nich opracowywała wybrany temat: zwyczaje w Polsce, potrawy, ozdoby, dawne zwyczaje i tradycje w innych krajach. W związku z obecną sytuacją i nauczaniem zdalnym, każdy pracował samodzielnie w domu. Powstały piękne prace, które rodzice sfotografowali. Efektem pracy uczniów jest krótki filmik. Zapraszamy do obejrzenia.
        • Podziękowanie dla Rady Rodziców

• 21.12.2020 13:01
        • Rada Rodziców zorganizowała po raz szósty wyjazdy na narty dla naszych uczniów z Klubem Narciarskim „LIDER”. Jest to wyjątkowy sezon, dlatego wyjazdy odbywają się w ścisłym reżimie sanitarnym i dojazdem własnym uczniów z rodzicami.

• Drugi tydzień wyzwania adwentowego

• 17.12.2020 20:02
        • Za nami kolejny tydzień zadań z kalendarza adwentowego.  W tym tygodniu dzieci przypomniały sobie ptaki, które odleciały na zimę oraz różne sposoby na dokarmianie tych, które zostały z nami. Radośnie śpiewały ulubione świąteczne piosenki i kolędy. Pomagały także skrzatom odnaleźć zaginione prezenty.