• Pasowanie na ucznia - klasa 1b

• 04.11.2020 13:16
        • KLIKNIJ aby zobaczyć film smiley
          30 X 2020r. Klasa IB została uroczyście Pasowana na Ucznia. Pierwszoklasiści podczas występu zaśpiewali piosenkę pt. "Pierwsza klasa" oraz deklamowali wiersze o swojej szkole i jej patronie Janie Pawle II.
        • Odkrywam Małopolskę - wycieczka 8b

• 08.02.2021 10:17
        • 24-25.09.2020r klasa 8b brała udział w projekcie ”Odkrywam Małopolskę” realizowanego w ramach programu wsparcia turystyki szkolnej.

Celem projektu było:

· poznanie własnego regionu, środowiska przyrodniczego, tradycji, zabytków kultury i historii oraz wzbogacenie wiedzy o regionie.

· promocja Małopolski bogatej w atrakcje turystyczne

· upowszechnienie wśród młodzieży zasad ochrony środowiska naturalnego oraz umiejętność korzystania z zasobów przyrody

· zachęcenie do aktywnych form spędzania czasu, poprawa kondycji oraz podniesienie sprawności fizycznej

• Na środowisko zważaj - odpady przetwarzaj

• 13.11.2020 22:46
        • Uczniowie klas pierwszych i klasy IIIa wzięli udział w warsztatach mających na celu przybliżenie terminu "Recykling" oraz uświadomienie zagrożeń dla środowiska i dla zdrowia człowieka wynikających z nieprawidłowego zagospodarowania zużytego sprzętu elektrycznego, elektronicznego, zużytych baterii i akumulatorów. W trakcie warsztatów uczniowie dowiedzieli się jak można przetworzyć zużyty sprzęt. Mamy nadzieję, iż takie zajęcia zainspirują do poświęcenia większej uwagi problemowi rosnącej ilości śmieci oraz niepotrzebnych opakowań na naszej planecie a efektem działań będzie wzrost świadomości wśród dzieci w temacie wykorzystywania odpadów oraz odzysku materiałów przed wyrzuceniem do kosza, z zachowaniem zasad segregacji.

• Spotkania z doradcą zawodowym

• 24.10.2020 18:44
        • We wrześniu 2020 r. w naszej szkole - w klasach 7 i 8 - odbyły się spotkania z doradcą zawodowym z Powiatowej Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej p. Agnieszką Marchewką. Doradca podpowiedziała jakie są obecnie "trendy" na rynku pracy, jakie kompetencje są poszukiwane oraz jakie są możliwości i potencjał w konkretnych branżach.
        • Forum liderów młodzieżowych

• 24.10.2020 18:19
        • W dniach 5-6.10.2020 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Forum Liderów Młodzieżowych, które było częścią projektu dofinansowanego w ramach Programu „Koalicje dla Niepodległej # wiktoria1920” ze środków finansowych Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017 – 2022