• Działaj z imPETem

• 30.11.2020 10:16
        • W październiku 2020r. klasa 2a przystąpiła do ogólnopolskiego programu „Działaj z imPETem!” Jest to o projekt edukacyjny, zachęcający do segregacji odpadów, podkreślając przy tym, dlaczego warto to robić. Szczególny nacisk kładziemy na butelki PET, które są powszechnie użytkowane w gospodarstwach domowych.
        • Konkurs plastyczny NO PROMIL – NO PROBLEM

• 18.11.2020 11:30
        • Nasza szkoła w tym roku po raz kolejny przystąpiła  do XIII edycji Kampanii "No Promil No Problem".

Głównym celem kampanii społecznej NO PROMIL – NO PROBLEM jest ograniczenie na terenie Małopolski liczby osób, które prowadzą pojazdy pod wpływem alkoholu i innych środków psychoaktywnych oraz zmiana społecznego nastawienia wobec nietrzeźwych kierowców – wzmocnienie u pasażerów gotowości do powstrzymywania pijanego kierowcy.

Zachęcamy uczniów do wzięcia udziału w konkursach (indywidualnych i rodzinnych).
        • LUBIĘ, SZANUJĘ, AKCEPTUJĘ... Wielicka Kampania Pomarańczowej Wstążki

• 13.11.2020 17:09
        • Każdego roku w dniach 1-19 listopada realizowana jest światowa kampania 19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży (Kampania Pomarańczowej Wstążki). Tradycyjnie już w tym czasie w Gminie Wieliczka będziemy mówić o prawach dziecka, godności, szacunku, bezpieczeństwie, które mu przysługują skupiając się przede wszystkim na relacjach rówieśniczych, które opatrzone sa hasłem LUBIĘ, SZANUJĘ, AKCEPTUJĘ...

Uczniów zachęcamy do udziału w konkursie - w tym roku zachęcamy do stworzenia komiksu -Lubię, Szanuję, Akceptuję - regulamin poniżej. Wszelkie oświadczenia w załącznikach.

• Narodowe Święto Niepodległości w Punkcie Przedszkolnym w  Śledziejowicach
        • Narodowe Święto Niepodległości w Punkcie Przedszkolnym w Śledziejowicach

• 12.11.2020 20:04
        • Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny.  Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała niepodległość.

W Oddziale Przedszkolnym od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, wpajamy szacunek dla polskich symboli. Dlatego też 12 listopada odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Dzieci od paru tygodni przygotowywały  się do tego ważnego wydarzenia pod opieką pani Doroty Cholewa i Dominiki Musiał.