• PROJEKT BOŻE NARODZENIE 2020

• 22.12.2020 10:41
      • W ostatnim tygodniu przed świętami uczniowie klasy 2a pracowali nad projektem, którego głównym celem było przybliżenie informacji o Świętach Bożego Narodzenia i ich tradycji. Uczniowie zostali podzieleni na pięć grup. Każda z nich opracowywała wybrany temat: zwyczaje w Polsce, potrawy, ozdoby, dawne zwyczaje i tradycje w innych krajach. W związku z obecną sytuacją i nauczaniem zdalnym, każdy pracował samodzielnie w domu. Powstały piękne prace, które rodzice sfotografowali. Efektem pracy uczniów jest krótki filmik. Zapraszamy do obejrzenia.
      • Uczniowie zostali podzieleni na pięć grup. Każda z nich opracowywała wybrany temat: zwyczaje w Polsce, potrawy, ozdoby, dawne zwyczaje i tradycje w innych krajach. W związku z obecną sytuacją i nauczaniem zdalnym, każdy pracował samodzielnie w domu. Powstały piękne prace, które rodzice sfotografowali. Efektem pracy uczniów jest krótki filmik. Zapraszamy do obejrzenia.

video-1608582154.mp4