• Zaczarowany świat magi i wróżb w kl.2b

• Światowy Dzień AIDS

Pierwszy raz Światowy Dzień AIDS obchodzony był 1 grudnia 1988.

Jego celem jest uwrażliwienie na problem oraz solidaryzowanie się z ludźmi dotkniętymi tą chorobą. Jest to bardzo ważna data, która integruje wiele działań związanych z profilaktyką HIV/AIDS, podejmowanych na całym świecie. Aby ten wyjątkowy dzień co roku był sukcesem, nad jego koncepcją przez cały rok pracuje wielu ludzi.

• KALENDARZ ADWENTOWY KLASY 2a

Ogromne pudło z kokardami, w środku ponumerowane torby z zadaniami i wspaniałymi upominkami na każdy dzień. To niezwykła inicjatywa rodziców uczniów klasy 2a- KALENDARZ ADWENTOWY. Wprowadził w naszej klasie magiczny nastrój świąteczny i codziennie nam przypomina, że coraz bliżej do Świąt Bożego Narodzenia.

• Dzień Pluszowego Misia

27 listopada świętowaliśmy w szkole Dzień Pluszowego Misia. Obchody zorganizował Sklepik Uczniowski STONKA. Na każdego ucznia, który przyniósł do szkoły swojego ukochanego pluszaka czekała słodka niespodzianka oraz „ścianka do zdjęć z misiami”. Na lekcjach można było usłyszeć informacje i wykonywać zadania z danymi dotyczącymi życia misia. Do szkoły swoje ukochane misie przynieśli również nauczyciele, co świadczy o tym, że każdy ma swoją przytulankę. Takie święto u każdego wywołało uśmiech na twarzy.

• UKŁAD KRWIONOŚNY

Jak nauczyć się jak krąży krew w naszym organizmie? Najlepiej, jak dojdziesz do tego sam i wykombinujesz, w którym kierunku ona płynie, dlaczego do płuc oraz jak łączą się te wszystkie naczynia. Oj, mieliśmy pod górkę, szczególnie jak ktoś nie do końca opanował budowę serca, ale wspólnymi siłami osiągnęliśmy sukces!

• Druk Powierdzenie woli - punkt przedszkolny:

Powierdzenie woli - punkt przedszkolny

Informacje o terminach i kryteriach rekrutacji do przedszkoli i klas I znajdują się na stronie gminy Wieliczka:

Terminy rekrutacji

• DZIENNIK ELEKTRONICZNY

• Prosimy o zapoznanie się z instrukcją logowania do dziennika.

Instrukcja logowania do dziennika  Żeby zalogować się do dziennika, proszę kliknąć w poniższą grafikę:

Przypominamy, że formą kontaktu ze szkołą jest korzystanie z dziennika otwieranego przez przeglądarkę (nie aplikację).

• EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

• Informacje na temat egzaminu ósmoklasisty znajdują się na następujących stronach:

• Dni dodatkowo wolne

• Dyrektor szkoły po uzyskaniu pozytywnej opinii Rady Rodziców ustalił dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno -wychowawczych w roku szkolnym 2023/2024. W te dni będzie zorganizowana opieka świetlicowa.

2 listopada 2023, 29 kwietnia 2024, 30 kwietnia 2024, 2 maja 2024, 14-16 maja 2024, 31 maja 2024.