kl. 1-2 godz. 9.00 - spotkanie z wychowawczynią w sali lekcyjnej
kl. 3abc - godz.10.30 - spotkanie na sali gimnastycznej, a następnie z wychowawczynią w klasie
kl. 4-7 - godz. 9.30 - spotkanie na sali gimnastycznej, a następnie z wychowawczynią w klasie
kl. 8ab - godz. 8.30 - spotkanie z wychowawczynią w sali lekcyjnej