Z radością informujemy, że konkurs świetlicowy pt. „Świąteczny aniołek” został rozstrzygnięty. Wszystkie prace zachwycały pomysłowością i starannością wykonania. Każdy uczestnik konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom oraz świąteczny upominek.
Dziękujemy uczniom za zaangażowanie i udział w konkursie, a także gratulujemy wszystkim uczestnikom.