• FESTIWAL MŁODYCH PRZEDSIĘBIORCÓW

• 18.02.2020 22:51
        • U nas w szkole rozkręcają się młodzi przedsiębiorcy - jest to trójka uczniów z klasy ósmej, którzy razem stworzyli grupę pod nazwą "Foczki foczunie".
          Przez to, że byli szybcy jak foki - najszybciej ukończyli festiwal młodych przedsiębiorców i dostali atrakcyjne książki, ktore pomogą im wygrać cały konkurs.
          Festiwal polegał na kilku zadaniach, które musieli wykonać calą grupą. Zadania miały na celu wzbudzić ich kreatywność oraz rozstrzygnąć czy są tak wytrwali, aby ukończyć wszystkie zadania. Trzymamy kciuki za ich dalsze sukcesy.
        • KIERMASZ CIASTECZEK ŚWIĄTECZNYCH

• 05.12.2019 16:03
        • W dniach 9-13 grudnia odbędzie się w naszej szkole kiermasz ciasteczek świątecznych. Kiermasz organizowany będzie przez Szkolne Koło Wolontariatu „Podaj dłoń”, jednak zapraszamy wszystkich chętnych do włączenia się do akcji.

• SZKOŁA Z PASJĄ POMAGANIA

• 01.12.2019 21:39
        • Nasza szkoła w tym roku przystąpiła do udziału w II edycji  konkursu „Szkoła z pasją pomagania”, organizowanego przez hospicjum Alma Spei w Krakowie.
        • Angielski - kulturalnie

• 29.11.2019 13:32
        • W naszej szkole realizowany jest projekt „Angielski – kulturalnie”  - warsztaty z j. angielskiego z elementami kultury krajów anglojęzycznych” w którym uczestniczą uczniowie klas 3,4 oraz 5.

W ramach projektu przewidziano 30 godzin zajęć z języka angielskiego wzbogaconych o elementy kultury, zwyczajów, tradycji i różnorodności krajów anglojęzycznych.

Realizacja projektu była możliwa dzięki dofinansowaniu jakie szkoła otrzymała od Fundacji "Wawel z Rodziną".

• Projekt „A letter to a penfriend”

• 13.11.2019 09:35
        • W tym roku szkolnym nasza szkoła dołączyła do społeczności eTwinnig z projektem „A letter to a penfriend”. W jego ramach uczniowie klas IV – VI korespondują w języku angielskim z rówieśnikami z Portugalii i Turcji.
        • PILNIE POTRZEBNA POMOC!

• 04.11.2019 15:53
        • Szkolne Koło Wolontariatu „Podaj dłoń” organizuje akcję pomocy dla rodziny, której spalił się dom.