• BohaterON – włącz historię!

• 07.10.2019 19:12
        • Nasza szkoła bierze udział w akcji ,,BohaterON – włącz historię!”
          Jest to ogólnopolska kampania mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku.
        • SZKOLNE  KONKURSÓW O  PATRONIE
        • SZKOLNE KONKURSÓW O PATRONIE

• 26.09.2019 12:35
        • Serdecznie zapraszamy chętnych uczniów klas IV – VIII do wzięcia udziału w dwóch Konkursach szkolnych związanych z Patronem Szkoły Św. Janem Pawłem II:

• Uczymy się uczyć

• 22.09.2019 16:05
        • W dniu 13.09. oraz 18.09.2019 w naszej szkole odbyły się warsztaty z doradztwa zawodowego dla klasy VIII oraz warsztaty z cyklu „Uczymy się uczyć” dla klasy IV oraz klas V . Zajęcia prowadziła p. Elżbieta Kopytek – psycholog, doradca zawodowy z Powiatowej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Wieliczce.

• Bezpieczeństwo na drodze. Bezpieczeństwo w sieci.

• 22.09.2019 15:51
        • Dnia 19.09.2019 roku policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce st.sierż. Marta Jeger-Kęsek spotkała się z uczniami klas VI i VII naszej szkoły. Wygłosiła prelekcję na temat zagrożeń płynących z niewłaściwego korzystania z Internetu, zachęcając do zachowania zdrowego rozsądku przy poruszaniu się w wirtualnym świecie. Policjantka tłumaczyła czym jest cyberprzemoc, jak się przed nią bronić i gdzie szukać pomocy, kiedy staniemy się jej ofiarą. Nie zabrakło także rad,  jak reagować na agresję słowną w sieci. Pani Kęsek poruszyła także problematykę odpowiedzialności karnej za czyny nieletnich. Przypomniała również o prawach i obowiązkach ucznia.