• Konkursy 2019/2020

• Gratulacje dla Błażeja Lurańca, który awansował do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Historycznego.

Gratulacje dla Laury Mastalerz, która awansowała do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Chemicznego.

Gratulacje dla matematyków: Dawida Jarzyny, Kamila Knapika, Pawła Kramarza. Chłopcy awansowali do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego.

Gratulujemy Oliwii Lembas i Zuzannie Ryż, uczennicom, które awansowały do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego.

Gratulacje dla uczniów, którzy uzyskali wysokie wyniki w etapie szkolnym Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego: Jakub Luraniec, Natalia Rozumek, Sitko Julia.

I Olimpiada Historyczna Juniorów :Błażej Luraniec, Zuzanna Ryż
        Powiatowy Konkurs Literacko- plastyczny: ,,Śladami historii” Jakub Stafiński, Katarzyna Talaga
        Powiatowy Konkurs Historyczno-Plastyczny: ,,Żyli prawem wilka” 22 uczniów, II miejsce Rodzina Janoszów (Magdalena, Dawid) III miejsce Rodzina Lurańców (Magdalena, Błażej) Wyróżnienia: Emilia Murzyn z rodziną , Dawid Koss z mamą, Joanna Piechówka i Gabriela Bagińska,Laura Pustelnik

Konkurs wiedzy o Krakowie "Krakusek" - Małgorzata Luraniec - wyróżnienie