• Pierwsze uczniowskie doświadczenia

• Założenia projektu

Nasza szkoła została zakwalifikowana  do projektu  Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy”.W czerwcu 2010 roku zakończony został I i II etap tego programu. W pierwszym etapie uczestniczyli uczniowie klasy Ib pod kierunkiem wychowawcy Jadwigi Dudek, w drugim uczniowie IB z wychowawcą Ewą Flagą Trzeci i ostatni rozpocznie się w roku szkolnym 2010/2011 i będa w nim uczestniczyć uczniowie klasy Urszuli Nowak.

Projekt "Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy" - finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa jest największym projektem edukacyjnym w Polsce o wartości budżetu ok. 46 milionów.
        Termin realizacji: od października 2008 do grudnia 2011.
        Realizatorem jest Grupa Edukacyjna S.A.
        Celem Projektu jest wdrożenie takiego modelu edukacji małych dzieci, który daje mocne fundamenty dla dalszej kariery szkolnej i życiowej dziecka.

Szczegóły projektu można znaleźć na stronie www.pierwszaki.eu