• Konkurs wiedzy na temat savoir vivre.

• W marcu odbyły się eliminacje do szkolnego konkursu wiedzy na temat savoir vivre. Celem konkursu było propagowanie wśród uczniów kulturalnego zachowania oraz znajomości zasad dobrych manier na co dzień W eliminacjach wzięli udział wszyscy uczniowie klas I-VI. Część pierwsza konkursu miała charakter testowy. Pytania dotyczyły podstawowych zasad kultury w życiu codziennym – w szkole, domu i najbliższym otoczeniu uczniów. Do finału zakwalifikowali się uczniowie z najwyższą liczbą punktów. W dniu 20 marca odbył się wielki finał. Uczniowie zmierzyli się z zadaniami teoretycznymi  oraz praktycznymi, m.in. było to nakrywanie do stołu.

Laureaci otrzymali dyplom „Mistrz savoir vivre” oraz pamiątkowe szarfy. Wszyscy finaliści otrzymali słodkie upominki ufundowane przez Radę Rodziców.

Galeria zdjęć z realizacji projektu: