• 13.03.2017 12:18
        • 6 grudnia  odwiedziliśmy Publiczną Bibliotekę w Śledziejowicach, w której świętowaliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Poznaliśmy historię bajkowych misiów, zatańczyliśmy misiowe piosenki jak również wysłuchaliśmy opowiadania o pluszowym misiu,który bardzo chciał zostać chłopcem, na koniec każdy przedstawił nam swojego ukochanego misia. oczywiście nie obyło się bez pamiatkowego zdjęcia na którym każde dziecko zmieniło sie w misia.
        • Dzieciństwo bez próchnicy

• 13.03.2017 11:44
        • Oddziały przedszkolne zostały zakwalifikowane do realizacji programu profilaktycznego w kierunku zdrowia jamy ustnej ,,Dzieciństwo bez próchnicy"skierowanego do małych dzieci, ich rodziców, opiekunów i wychowawców. Projekt współfinansowany przez Szwajcarię (SWISS CONTRIBUTION) w ramach programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.Współfinansowanie krajowe dla projektu zapewnia Minister Zdrowia.

• Muzyczne spotkanie

• 22.01.2017 17:08
        • 7 października nasz oddział przedszkolny odwiedziła muzyczny gość - harfa i jej właścicielka Pani Kaja.
        • Dogoterapia

• 22.01.2017 17:06
        • W listopadowy poniedziałek 21 mieliśmy okazję gościć czworonożnych przyjaciół. W naszych grupach zerówkowych odbyły się zajęcia z dogoterapii.
        • AKADEMIA ODKRYWCÓW

• 15.11.2016 20:05
        • Dziecięce eksperymentowanie to uczenie się świata, dlatego przez cały rok szkolny dzieci z Oddziału Przedszkolnego uczestniczą w warsztatach edukacyjnych Akademia Odkrywców, podczas których będą mogły poczuć się jak prawdziwi badacze przyrody.