• Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

• 23.08.2020 21:06
      •    Śledziejowice, dn. 26 czerwca 2020r.

Szanowni Rodzice,

Proszę przyjąć podziękowania za wsparcie, jakiego udzielali Państwo Szkole oraz gratulacje dla Państwa Dzieci, za ich ciężką pracę i wytrwałość w tak trudnych i niezwykłych dla nas wszystkich warunkach zdalnego nauczania.

Dziękujemy za życzliwość i wyrozumiałość oraz słowa wsparcia z Państwa strony.

Radzie Rodziców dziękujemy za wspomaganie organizacji życia szkolnego. Szczególnie dziękujemy za ogromne zaangażowanie związane z wyborem i zakupem nagród dla najlepszych uczniów.

Przekazuję dla wszystkich Rodziców podziękowania od Rady Rodziców za  życzliwość i pomoc w pracy na rzecz szkoły oraz wpłaty dokonane na fundusz Rady Rodziców.

Życzymy Państwu oraz Państwa Dzieciom spokojnych  i bezpiecznych wakacji.

Barbara Nowak