• Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

• 15.12.2017 21:14
        • Gratulujemy Zuzannie Ryż, uczennicy klasy 6b, zakwalifikowania się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego, organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Krakowie. Uczennicę do konkursu przygotowała p. Joanna Kalita. Gratulujemy.
        • Małopolski Konkurs Matematyczny

• 15.12.2017 12:50
        • Gratulujemy Damianowi Lewickiemu, uczniowi klasy 7a, zakwalifikowania się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Krakowie. W etapie szkolnym wzięło udział 8748 uczniów z 896 szkół. Damiana do konkursu przygotowała nauczycielka matematyki - p. Anna Kumięga. Gratulujemy!
        • Klasy pierwsze w Akademii Sztuk Pięknych

• 08.01.2018 13:03
        • Pod koniec listopada klasy pierwsze były na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Uczniowie mieli okazję zobaczyć jak wyglądają zajęcia z malarstwa oraz rzeźby. Studenci rzeźby opowiadali pierwszoklasistom o materiałach z jakich można rzeźbić, a także o tym, co znajduje się w ich pracowni.

• Andrzejki  w 1b
        • Andrzejki w 1b

• 12.12.2017 14:16
        • Andrzejki to wieczór wróżb odprawianych w wigilię św. Andrzeja, czyli noc z 29 na 30 listopada. Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych.
        • "Z Dobrą Nowiną życie przez życie"-konkurs biblijny

• 15.12.2017 12:54
        • Gratulujemy uczennicom klasy 5b Emilii Dymińskiej i Zofii Wojdale zakwalifikowania się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biblijnego organizowanego przez kuratorium oświaty w Krakowie. Dziewczętom życzymy wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i kolejnych sukcesów!  Uczennice do konkursu przygotowała p. Maria Jaworska - nauczyciel religii. Gratulujemy!

• Konkurs profilaktyczny "Bezpieczna sieć"

• 10.12.2017 19:05
        • Uczniowie klas 4-6 wzięli udział w konkursie profilaktycznym “Bezpieczna Sieć” dotyczącym bezpiecznego użytkowania Internetu.
          Konkurs jest organizowany przez Krakowskie Stowarzyszenie Terapeutów Uzależnień, realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego, partnerem projektu jest Komenda Wojewódzka Policji.

Zadaniem uczniów brzmiało: “Napisz list do młodszego przyjaciela, który dostał swój pierwszy telefon komórkowy/tablet/komputer, z informacjami o tym, jak bezpiecznie z niego korzystać. Porozmawiaj o tym ze swoim rodzicem lub ulubionym nauczycielem”. Na konkurs wpłynęło 15 prac. Wszystkie listy przekazaliśmy do organizatora Konkursu.

• NAUCZYCIEL NA MEDAL

• 10.12.2017 17:52
        • Znamy wyniki głosowania w powiecie wielickim. Etap powiatowy zakończył się 8 listopada.

Gratulujemy naszym Nauczycielkom.

Pani Ewa Flaga zajęła III miejsce, pani Iwona Olkuska - V miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy, aby aktywna i twórcza postawa znajdowała uznanie w oczach uczniów i ich rodziców oraz była źródłem osobistej satysfakcji.

• Obchody Narodowego Święta Niepodległości

• 17.11.2017 09:48
        • 10 listopada uczniowie naszej szkoły uczcili 99 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.   Akademię przygotowali uczniowie klasy IV A wraz z wychowawczynią p. Anną Seweryn. Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania 4 zwrotek hymnu państwowego.