• Ogólnopolski projekt: Otwarta firma

• 11.12.2020 17:03
        • W dniach 16–22 listopada 2020 roku został zorganizowany w Polsce trzynasty Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, obchodzony jednocześnie w 160 krajach świata.

Celem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości jest stworzenie środowiska społecznego, które aktywnie wspiera przedsiębiorcze postawy i inicjatywy młodych ludzi.

• Kampania społeczna Benefis

• 03.12.2020 21:40
        • Szanowni Rodzice
          W czasie, gdy sytuacja epidemiologiczna wpływa na zmianę funkcjonowania szkół, gdy dzieci mają ograniczony kontakt ze swoimi rówieśnikami, stajemy przed poważnym wyzwaniem, jak wspierać je w prawidłowym rozwoju emocjonalnym, społecznym, intelektualnym.
        • Hej, kolęda. Kalendarz adwentowy

• 02.12.2020 15:37
        • Zapraszamy do udziału w konkursie "Hej, kolęda. Kalendarz adwentowy" Każdego dnia, na naszych uczniów, czekać będzie zadanie świąteczne. Kalendarz adwentowy dostępny jest pod adresem: https://tuerchen.com/24974fc4.
          Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 1-4. Więcej informacji znajdą Państwo w regulaminie konkursu.
          Zachęcamy do uczestnictwa!
        • Biblioteka szkolna organizuje konkurs

• 02.12.2020 14:55
        • Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Niezależnie od tego, co dzieje się wokół w zbliżające się Święta podzielmy się ze sobą radością, życzeniami, marzeniami, nadziejami. Zróbmy to poprzez rysunek, obraz, wiersz, tekst.
          Chętnych zachęcamy do przygotowania tych ostatnich w języku angielskim, niemieckim lub włoskim.
          Każdy kto chciałby wyrazić radość z Bożego Narodzenia w dowolnej formie artystycznej proszony jest o przesłanie zdjęcia swoich prac do 20 grudnia na adres: m.sierant234@gmail.com
          Wszystkie prace będą prezentowane na stronie naszej szkoły.
        • Dzień Pluszowego Misia w klasie 2a

• 30.11.2020 10:25
        • 25 listopada to nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Samo święto nie ma jednak długiej tradycji, obchodzimy je dopiero od 2002 roku, kiedy to pluszowy miś świętował swoje setne urodziny.