• II Zawody Narciarskie w Slalomie Gigancie

• 05.03.2019 12:54
      • 2 lutego 2019 roku w Białce Tatrzańskiej na stoku Białka Kaniówka , odbyły się II Zawody Narciarskie w Slalomie Gigancie o Puchar Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Śledziejowicach. W zawodach wzięło udział niespełna 60-cioro Zawodników. Nagrody , puchary i medale zostały ufundowane przez Radę Rodziców naszej Szkoły. Za pomoc w zakupie atrakcyjnych nagród dla dzieci dziękujemy Państwu  Katarzynie i Piotrowi Stożkom .

• Zawodnicy zostali podzieleni na 10 grup wiekowych: 4 grupy dziewcząt, 4 grupy chłopców i 2 grupy rodziców (kobiety i mężczyźni).

Każdy zawodnik oddał po dwa zjazdy na czas a o zwycięstwie w grupach dzieci młodszych decydował najlepszy z dwóch czasów przejazdów,  natomiast w grupach dzieci starszych i rodziców suma czasu dwóch zjazdów, co dodatkowo zaostrzyło rywalizację.

We wszystkich grupach zwycięzcy zostali wyłonieni po zaciekłej rywalizacji , zwłaszcza jak to najczęściej bywa w grupie Tatusiów:)

Wielkie podziękowania dla Pana Piotra Bogusza, Prezesa Klubu Narciarskiego Lider za profesjonalne zorganizowanie i obsługę zawodów. Przypominam , że to już czwarta zima z nartami z Klubem Narciarskim Lider w naszej szkole .

Wszystkim uczestnikom gratulujemy udziału, a dla medalistów wielkie brawa.

To już koniec nart ze Szkołą tej zimy. Zapraszamy wszystkich na przyszły , piąty już sezon i zapraszamy również resztę Uczniów naszej szkoły do włączenia się do tej fajnej zabawy:)

Serdecznie dziękujemy przewodniczącemu Rady Rodziców, panu Rafałowi Rozumkowi za koordynowanie zawodów i wyjazdów na narty.