• Konkurs "MY DIARY"

• 21.01.2021 17:15
      • W dobie e-maili, komunikatorów i telefonów komórkowych coraz rzadziej wykorzystujemy pismo ręczne. W Dzień Pisma Ręcznego, który przypada 23 stycznia warto przypomnieć sobie papierowe notesy i pamiętniki. Z tej okazji zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie, który polega na samodzielnym zredagowaniu w j. angielskim dowolnego wpisu do pamiętnika - max. 10 zdań. Klasy 4 mogą używać czasu teraźniejszego - Present Simple.
        Każdy uczestnik konkursu powinien wykonać inicjał (pierwszą literę tekstu) w sposób ozdobny oraz własnoręcznie ozdobić swą kartę. Gotowe karty z Pamiętnika należy dostarczyć do szkoły w foliowej koszulce z dopiskiem "MY DIARY" do dnia 29.01.2021r.
        Ocenie podlegać będzie zarówno poprawność językowa jak i walory estetyczne oraz pomysłowość.