• Świat przez mikrokop

• 10.02.2016 15:18
        • Dziękujemy mamie Szymona Panusia za przybliżenie nam świata widzianego przez okular mikroskopu. Poznaliśmy budowę mikroskopu,a następnie sami wykonaliśmy preparat, który obejrzeliśmy pod mikroskopem.
        • Wigilia

• 10.02.2016 15:12
        • Wigilia odbyła się w świątecznej atmosferze, połamaliśmy się opłatkiem i złożyli sobie życzenia. W tym dniu obejrzeliśmy jasełka, podczas których zaśpiewaliśmy kolędę.

• Spotkanie z Mikołajem

• 09.12.2015 09:13
        • W dniu 07.12.2015 wyruszyliśmy w podróż do krainy zabaw. Gdy przybyliśmy na miejsce nieoczekiwanie zostaliśmy przywitani przez Aniołka i Diabełka, którzy przygotowali dla nas mnóstwo atrakcji takich jak: zabawa w elfów, w nakręcanie robocików, taniec pomocników Mikołaja, poszukiwanie listów która zapodziały się Mikołajowi a na koniec malowanie twarzy.

• W trosce o bezpieczeństwo najmłodzych

• 26.11.2015 21:19
        • W oddziale przedszkolnym odbył się cykl zajęć mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa naszych najmłodszych "Odblaskowa zerówka". Jednym z celów podstawy programowej wychowania przedszkolnego jest wdrażanie dzieci do dbałości o bezpieczeństwo własne oraz innych.
          Bezpieczna zerówka: