• O szkole
  • Organizacja pracy w roku szkolnym 2022/2023
        • „Wiosna, ach to ty?”

• 20.03.2020 17:05
        • Zapraszamy do udziału w konkursie literackim na wiersz, opowiadanie lub baśń o tematyce wiosennej.

Zasady konkursu:
          1. Konkurs skierowany jest do uczniów kl. I-VI.
          2. Przedmiotem konkursu jest napisanie wiersza, opowiadania lub baśni tematycznie nawiązujących do nadchodzącej wiosny.
          3. Zgłoszenie pracy literackiej do konkursu jest jednoznaczne z oświadczeniem, że jest to praca własna, niepublikowana wcześniej i nienagradzana w innych konkursach oraz jest wyrażeniem zgody na opublikowanie jej na stronie internetowej naszej Szkoły.
          4. Praca może być wzbogacona ilustracją/- ami.
          5. Wiersz powinien składać się z minimum dwóch zwrotek czterowersowych. Opowiadanie lub baśń to minimum kartka A4 samego tekstu.

Prace oceniane będą w dwóch kategoriach:
          1) kl. I-III
          2) kl. IV-VI

Pracę prosimy sfotografować i wysłać na adres mailowy: m.sierant737@gmail.com do 30 marca. Wyniki zostaną ogłoszone 6 kwietnia 2020r.
          Prace umieszczone zostaną na stronie internetowej naszej Szkoły.

Zachęcamy rodziny do wspólnej twórczej zabawy.

Katarzyna Dziurdzia
          Maria Sierant
        • DRZEWO RECENZJI

• 15.01.2020 20:32
        • W listopadzie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie organizowanym przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Krakowie "Drzewo recenzji - warto czy nie warto przeczytać".
          Przedmiotem Konkursu było napisanie recenzji książek, które swoją tematyką nawiązywały do II wojny światowej.
          11 grudnia nastąpiło roztrzygnięcie konkursu. Dwóch uczniów naszej szkoły Jakub Luraniec z klasy 6c oraz Adam Pyrkowski z klasy 5b zdobyli wyróżnienia.
          Serdecznie gratulujemy!

• 29.11.2019 13:24
        • 25 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Miękki, puchaty, najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci. Z tej okazji w klasach pierwszych odbyło się spotkanie, na którym dzieci poznały historię powstania pluszowgo misia. Wspólnie przypomnieliśmy sobie bajeczki w których bohaterem był misiaczek. Były zagadki, misiowa gimnastyka, misiowe puzzle, i oczywiście „małe co nieco”. Chociaż pluszowy miś ma ponad sto lat cieszymy się że jest z nami.

• Pomocna Gałąź - Program Grantów International Paper Polska

• 05.11.2019 08:48
        • Dnia 30 października w naszej szkole odbyło się roztrzygnięcie szkolengo konkursu filmowego organizowanego w ramach programu "Pomocna Gałąź - Program Grantów International Paper Polska".

I tak:

I miejsce zdobył - film pt. "Napad na sklep" za reżyserię, kreatywność, akcję i szczyptę humoru.

Skład zespołu: Piotr Książek, Jakub Luraniec, Karol Stożek, Kamil Trzos, Gabriel Malczyk, Grzegorz Luraniec i Filip Pracuch z kl. 6 c.

II miejsce - film "pies Ciapek" za humanitarne przesłanie.

Skład zespołu: Natalia Rybicka, Natalia Maj oraz Maja Prażmowska z kl. 6c.

III miejsce - film pt. "Akcja w zaroślach".

Skład zespołu: Filip Grochot, Gabriel Sajduk, Michał Sajduk, Wiktor Łyżczarz, Karol Broda, Piotr Wawrzusiak, Kamil Tabor, Oliwer Krzan z kl. 6a.

Pozostałym uczniom serdecznie gratulujemy odwagi zmierzenia się z kamerą.

Są to:

- Błażej Luraniec za grę aktorską,

- Tomasz Fiks - za czułą obserwacje bohatera,

oraz zespół w składzie:

- Wiktoria Grochal, Aleksandra Michoń, Aleksandra Somla, Julia Karzyńska, Julia Nazimek, Nikola Szostak, Nadia Grzywnowicz za próbę stworzenia fabularnej historii.

Gratulujemy zwycięscom oraz dziękujemy Panu Grzegorzowi Zaricznemu za ocenę filmów, wręczenie nagród i przede wszystkim dziękujemy za zasponsorowanie zwycięskiej drużynie biletów do kina cinema city.

Dziękujemy również Radzie Rodziców za pokrycie kosztów  zakupu części biletów do kina pozostałym uczestnikom konkursu.