• Jasełka dla klas 4-8

• 10.01.2019 12:57
      •                                                Jasełka 2018'

Jak co roku każda szkoła jak Wielka Rodzina przeżywa swą Wigilię przygotowując wystrój szkoły oraz występ artystyczny nawiązujący do Tradycji Świąt Bożego Narodzenia. Na tę uroczystość w naszej szkole zaangażowały się klasy czwarte. Uczniowie kl. IV A wprowadzili odpowiednimi tekstami społeczność szkoły w temat i znaczenie przeżywania Świąt Bożego Narodzenia. Klasa IV B w całości świetnie dopasowała się do wybranych przez siebie ról jasełkowych, które nam pięknie przedstawiła.

Klasie IV C zostało powierzone zakończenie części artystycznej w postaci wyrecytowania wspaniałych życzeń dla całej Szkoły w dialekcie staropolskim

jak i współczesnym.

• Wszyscy uczniowie włożyli wiele pracy i trudu w przygotowanie tej Uroczystości. Była to też wspaniała lekcja integracji i wzajemnej współpracy. Wiele dzieci ujawniło w sobie rodzące się w nich zdolności i talenty artystyczne.

Jasełkom towarzyszył nasz wspaniały chór szkolny pod dyrekcją Pani Wicedyrektor, który nie miał sobie równych w śpiewie  kolęd.

Piękną oprawę scenograficzną przygotowała Pani Maria Ptaszek.

Ja jako katechetka pragnę podziękować za współpracę i pomoc Wszystkim a szczególnie Rodzicom za wsparcie i pomoc okazaną dzieciom, bez których tej Uroczystości by nie było.

M.Jaworska

Galeria zdjęć: