• O szkole
  • Świetlica
    • wirtualna świetlica

30.03.2020 15:25
      Wiosenno - wielkanocne prace dzieci wykonane w ramach wirtualnej świetlicy.

• Zima na świetlicy

13.02.2020 17:09
      Obrzędy związane z Świętami Bożego Narodzenia, tradycje rodzinne oraz karnawałowe szaleństwo i Walentynki, to główne tematy prac plastycznych, zabaw i konkursów świetlicowych w okresie zimowym. W grudniu dzieci wykonywały przepiękne ozdoby choinkowe oraz uczyły się, jaką wartość mają miłe słowa i gesty oprócz prezentów rzeczowych.
      Karnawałowym zabawom także nie było końca....Nasz dywan pełen był roztańczonych i rozśpiewanych dzieci. Uczniowie wraz z wychowawcami przepięknie udekorowali salę świetlicy, tworząc oryginalne maski i ozdoby.
      Sport, ruch i zdrowe odżywianie to kolejny temat naszych zajęć. Dużo rozmawialiśmy o tym, jak bezpiecznie i aktywnie spędzać czas zimową porą. Piłki, skakanki i hula hop towarzyszą nam każdego dnia.
      Walentynki wspominać będziemy bardzo długo. W tych dniach świetlica pełna była czerwonych serduszek, kwiatów, laurek i roześmianych twarzy. Podopieczni wykonali wielkie serce z bibuły, które ozdobiło salę.
      Obecnie pełni nowych pomysłów i zapału do pracy żegnamy zimę i z niecierpliwością wyczekujemy wiosny.

• WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO: NAJPIĘKNIEJSZA RODZINNA KARTKA BOŻONARODZENIOWA

27.12.2019 12:42
      I MIEJSCE SZYMON KŁONICA KL. II B
      II MIEJSCE ex aequo MARIA WRONA KL. II B MICHAŁ ZEMUŁA KL. III B
      III MIEJSCE ex aequo JULIA KOLOCH KL. III B NIKODEM HAJDUS IA

Wyróżnienia:
      Jagoda Sznajder kl. II B
      Klaudia Koss kl. I B
      Anna Róg kl.II B
      Nagrody zostaną wręczone po przerwie świątecznej.
      Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
    • KONKURS PLASTYCZNY NA NAJPIĘKNIEJSZĄ RODZINNĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

17.12.2019 16:29
      Dobiegł końca konkurs plastyczny na NAJPIĘKNIEJSZĄ RODZINNĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ. Prace są przecudne. Każda kartka wymagała dużego nakładu pracy, za co serdecznie dziękujemy zaangażowanym dzieciom i rodzicom. Wybór najpiękniejszej pracy był naprawdę trudny!
      Wyniki wkrótce!
    • ŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY

03.12.2019 17:37

„Najpiękniejsza Rodzinna Kartka Bożonarodzeniowa”

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, czas radości, miłości, wspólnego kolędowania.

Ze świętami związanych jest wiele tradycji. Jedną z nich jest wysyłanie kartek świątecznych. Najpiękniejsze z nich to te własnoręcznie wykonane, ozdobione różnymi technikami.

Cel konkursu: szeroko pojęta edukacja plastyczna i kulturowa.

Konkurs ma także sprzyjać pobudzeniu wyobraźni oraz kultywowaniu tradycji w okresie Świąt Bożego Narodzenia, a także wyrażaniu nastroju i uczuć związanych ze świętami oraz spędzaniu czasu wolnego z rodzicami.

1. Konkurs skierowany jest do wszystkich chętnych uczniów z klas I-IV wraz z rodzinami.

2. Format pracy : A5, technika dowolna.
          Każdy uczestnik może wykonać jedna pracę konkursową,

3. Ocena:

estetyka, staranność i pomysłowość wykonania

atrakcyjność plastyczna pracy

różnorodność materiałów

zaangażowanie członków rodziny.

4.Termin składania prac – 12 XII 2019 r. ( do Pań pracujących na świetlicy szkolnej).

5. Kartki nie podpisujemy! (dane uczestnika konkursu: imię, nazwisko, klasa – dołączamy na kartce). Prace zostaną ocenione przez specjalnie do tego celu powołaną Komisję Konkursową. Decyzja Komisji Konkursowej jest ostateczna.

6. W poszczególnych kategoriach przewidywane są nagrody rzeczowe.