Informacje bieżące

• Strój galowy Zgodnie z zapisem statutowym przez strój galowy należy rozumieć ciemne (czarne, granatowe – nie niebieskie) spodnie lub spódnicę oraz białą bluzkę lub koszulę. Prosimy o przestrzeganie kolorystyki stroju.

• Zachęcamy uczniów klas piątych i szóstych do wzięcia udziału w konkursach organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Krakowie.
    Zgłoszenia oraz szczegółowe informacje u nauczycieli przedmiotów, a także na szkolnej stronie internetowej w górnej zakładce ORGANIZACJA PRACY - KONKURSY.
    Informacje o różnych konkursach, zawodachbędą zamieszczane także na stronie internetowej. Zachęcamy do mobilizowania dzieci do udziału w nich.Organizowane są konkursy: humanistyczny, matematyczny, języka angielskiego, przyrodniczy, historyczny, biblijny.  W roku ubiegłym 6 uczniów naszej szkoły otrzymało tytuł Finalisty Małopolskiego Konkursu Kuratoryjnego.

• Telefony komórkowe mają być wyłączone w szkole. Używamy aparatu telefonicznego tylko za zgodą nauczyciela dyżurującego na przerwach.

• Automat  - W automacie będą dostępne produkty, które będą spełniały kryteria określone w Rozporządzeniu ministra zdrowia.

• STOŁÓWKAw związku z zapytaniami dot. Możliwości spożywania posiłku na naczyniach wielokrotnego użytku informujemy, że wniosek o zmianę sposobu wydawania posiłków został złożony do Sanepidu. Po uzyskaniu odpowiedzi  przekażemy Państwu dalsze informacje.