Informacje bieżące

• Strój galowy Zgodnie z zapisem statutowym przez strój galowy należy rozumieć ciemne (czarne, granatowe – nie niebieskie) spodnie lub spódnicę oraz białą bluzkę lub koszulę. Prosimy o przestrzeganie kolorystyki stroju.

• Zachęcamy uczniów klas V-VII do wzięcia udziału w konkursach organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Krakowie.
    Zgłoszenia oraz szczegółowe informacje u nauczycieli przedmiotów, a także na szkolnej stronie internetowej w górnej zakładce ORGANIZACJA PRACY - KONKURSY.
    Informacje o różnych konkursach, zawodachbędą zamieszczane także na stronie internetowej. Zachęcamy do mobilizowania dzieci do udziału w nich.Organizowane są konkursy: humanistyczny, matematyczny, języka angielskiego, przyrodniczy, historyczny, biblijny.

• Telefony komórkowe mają być wyłączone w szkole. Używamy aparatu telefonicznego tylko za zgodą nauczyciela dyżurującego na przerwach.