• 17.11.2017

10 listopada uczniowie naszej szkoły uczcili 99 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.   Akademię przygotowali uczniowie klasy IV A wraz z wychowawczynią p. Anną Seweryn. Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania 4 zwrotek hymnu państwowego.

• 17.11.2017

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Dzień Patrona 2017.

• 16.11.2017

W ramach Światowego Dnia Rzucania Palenia, odbył się w naszej szkole mały happening. Organizatorem były klasy II a i III a wraz z wychowawczyniami p. Katarzyną Gumulińską i p. Katarzyną Najder. Uczniowie przemaszerowali korytarzami szkolnymi z plakatami dotyczącymi szkodliwości palenia. Następnie zaprezentowali krótkie scenki informujące o szkodliwym działaniu tytoniu na organizm ludzki.

Uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną „Paleniu mówię nie! Paleniu się sprzeciwiam!” Na lekcjach wychowawczych zostały przeprowadzone pogadanki na temat szkodliwości palenia.

• 16.11.2017
    Dzień otwarty dla rodziców uczniów
    klas 4-7 odbędzie się
    21 listopada w godz. 17-19.
  • 16.11.2017
    W dniu 13.11.2017 uczniowie klasy I b uczestniczyli w warsztatach „Majsterkowo” organizowanych przez Castoramę. Głównym celem warsztatów jest rozbudzanie w dzieciach pasji do majsterkowania, pobudzanie wyobraźni, rozwijanie    umiejętności manualnych a także zwiększenie wiedzy i świadomości ekologicznej.   Tematem zajęć technicznych były zabawki z drewna.

Moduł Konkursy został zmodyfikowany

• 10.11.2017

Moduł 1% dla szkoły został zmodyfikowany

• 09.11.2017 W tym roku nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do programu „Odblaskowa szkoła”. Koordynatorami działań zostały panie Izabela Szewczyk i Katarzyna Gumulińska. W okresie od września do października zrealizowano szereg działań mających na celu poprawę bezpieczeństwa uczniów w drodze do szkoły i ze szkoły. Były to między innymi:
  • 09.11.2017
    W czwartek 26 listopada odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Przybyłą na ceremonię panią Dyrektor, gości oraz głównych bohaterów dnia– pierwszaków, przywitała reprezentacja uczniów z klasy V "B" : Weronika Buchała, Zosia Wojdała, Oliwia Grochot, Emilia Dymińska , Milena Pracuch, Ania Dyl, które przekazały pierwszakom wiele dobrych rad, złożyły życzenia i przyjęły do braci uczniowskiej. Uczennice klasy V przygotowały również zagadki i pytania związane ze szkoła. Pierwszaki dały pokaz swoich umiejętności i możliwości, pięknie prezentując program artystyczny pod kierunkiem swoich wychowawczyń Iwony Olkuskiej i Beaty Różyckiej.
  • 07.11.2017

Pierwsza wspólna akcja za nami. Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do niej. Wszystkie zebrane znicze zanieśliśmy na cmentarz w Strumianach.

• 07.11.2017

Moduł NASZE SUKCESY został zmodyfikowany

• 30.10.2017

27 X w naszej szkole odbyły się, jak co roku, uroczyste obchody Święta Patrona Szkoły - Świętego Jana Pawła II.  Podczas akademii przygotowanej przez uczniów klas IV mogliśmy przypomnieć sobie najważniejsze fakty z życia wielkiego Polaka, Jego czci do Maryi oraz słowa kierowane do wiernych podczas pielgrzymek i uroczystości. W trakcie występu obejrzeliśmy również prezentacje uczniów kl. IV poświęcone Ojcu Świętemu i kultowi Maryi w Jego życiu.

• 30.10.2017

25 października reprezentacja naszej szkoły - Karolina Kamisińska i Szymon Flak (konkurs wiedzy o Kościuszce) i Maria Trojan (konkurs plastyczny) wzięła udział w finale Gminnego Konkursu Czytelniczo - Historycznego "Tadeusz Kościuszko bohaterem (nie tylko) Roku Jubileuszowego" na terenie Kopca Kościuszki.

• 27.10.2017

10 października  klasa II a rozpoczęła realizację projektu  „Czytanie na drugie śniadanie”  w Filii Bibliotecznej w Śledziejowicach.

• 27.10.2017

Dziękujemy Rodzicom za nominację naszych nauczycielek

do plebiscytu "Nauczyciel na medal"

Rada Rodziców zachęca do głosowania!

Etap powiatowy zakończy się w środę,
    8 listopada, o godz. 21.
  • 27.10.2017

Dzień Edukacji Narodowej to polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego ustanowione 27 kwietnia 1792 r. Upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, która została utworzona z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Powszechnie, dzień ten nazywany jest Dniem Nauczyciela. 13 października 2017 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia.

• 25.10.2017

Wolontariat (łac. voluntarius – dobrowolny) –

dobrowolna, bezpłatna, świadoma praca na rzecz innych lub całego społeczeństwa, wykraczająca poza związki rodzinno-koleżeńsko-przyjacielskie.

• 25.10.2017

Pragniemy zachęcić Was do zorganizowania w naszej szkole zbiórki zniczy.
    Znicze zostaną zaniesione na opuszczone groby,  na cmentarzu w Strumianach.

• 24.10.2017

Moduł Rada Rodziców został zmodyfikowany

• 23.10.2017

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Z życia klasy 3a.

strona: