• 19.09.2017

Moduł SZKOLNY AUTOBUS został zmodyfikowany

• 08.09.2017

Moduł SZKOLNY AUTOBUS został zmodyfikowany

• 04.09.2017 Instrukcja logowania do dziennika elektronicznego znjduje się tutaj: https://sspsledziejowice.edupage.org/text36/?
  • 03.09.2017

• Podręczniki 2017/2017

W roku szkolnym 2017/2018 wszyscy uczniowie klas I - VII otrzymają we wrześniu podręczniki zakupione przez szkołę w ramach dotacji.
    Dotacja nie obejmuje podręczników do religii.

W związku z powyższym zamieszczamy poniżej wykaz podręczników do religii obowiązujący w roku szkolnym 2017/2018.

Kl. 1 Ćwiczenia: Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa,  red. ks. T. Panuś, ks. A Kielian, A. Berski , wyd. św.Stanisława, Kraków

Kl. 2 Podręcznik: Kochamy Pana Jezusa, red. ks. T. Panuś, ks. A Kielian, A. Berski , wyd. św.Stanisława, Kraków

Kl. 3 Podręcznik: Przyjmujemy Pana Jezusa,   red. ks. T. Panuś, ks. A Kielian, A. Berski , wyd. św.Stanisława, Kraków

Kl. 4 Podręcznik: Słuchamy Pana Boga,  red. ks. T. Panuś, ks. A Kielian, A. Berski , wyd. św. Stanisława, Kraków

Kl. 5 Podręcznik:  Wierzymy w Boga, red. ks. T. Panuś, ks. A Kielian, A. Berski , wyd. Św. Stanisława, Kraków

Kl. 6 Podręcznik: W kościele umacniamy wiarę,  red. ks. T. Panuś, ks. A Kielian, A. Berski,  wyd Św. Stanisława, Kraków

Kl. 7 Podręcznik:  Spotykamy się z żywym słowem, red. ks. T. Panuś, R. Chrzanowska, M. Lewicka, wyd. Św. Stanisława, Kraków

• 01.09.2017

Moduł Dzwonki został zmodyfikowany

• 31.08.2017

Moduł Dziennik elektroniczny został zmodyfikowany

• 29.08.2017

Wspólnie ustanowiliśmy rekord w masowym czytaniu w jednym momencie w ramach akcji "Jak nie czytam, jak czytam"

1 czerwca o 10.00 czytało 459 409 osób. To niesamowity sukces bibliotek, będących głównymi organizatorami akcji.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom:))

• 02.06.2017

Znalezione obrazy dla zapytania między nami czytelnikami,,Bajkożercy” z III A wykonali trzecie, ostatnie już zadanie w tej edycji gry:

Zadanie nr 3, czyli zachęcamy przyszłe pokolenia

Galeria:
  • 02.06.2017

W czerwcu 2016 r. 432 608 uczniów ustanowiło rekord w masowym czytaniu w jednym momencie.

1 czerwca 2017 r. próbowaliśmy pobić rekord!  Uczniowie z całej Polski zebrali się w swoich szkołach i będą wspólnie czytać – każdy to, na co ma ochotę. Uczniowie zabrali ze sobą swoje ulubione książki.
    Czekamy na ogłoszenie wyników :)

• 02.06.2017

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Pokaz rycerski.

• XI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Marszałku Józefie Piłsudskim

Nasza uczennica, Julia Giza reprezentowała szkołę podczas XI Powiatowego Konkursu Wiedzy o Józefie Piłsudkim, w kategorii plastycznej.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• Małopolski Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych

W dniach 19-20 maja 2017 roku Regionalne Centrum Oświatowo-Sportowe w Dobczycach stało się miejscem zmagań najlepszych młodych wokalistów, muzyków i tancerzy z całej Małopolski.Małopolski Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski”, od XXX lat wyłania uzdolnioną artystycznie młodzież i dzieci z województwa małopolskiego. Podobnie było i w tym roku.  Nasza uczennica, Joanna Wolak, otrzymała wyróżnienie w kategorii tanecznej. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.