• 02.06.2017

Znalezione obrazy dla zapytania między nami czytelnikami,,Bajkożercy” z III A wykonali trzecie, ostatnie już zadanie w tej edycji gry:

Zadanie nr 3, czyli zachęcamy przyszłe pokolenia

Galeria:
  • 02.06.2017

W czerwcu 2016 r. 432 608 uczniów ustanowiło rekord w masowym czytaniu w jednym momencie.

1 czerwca 2017 r. próbowaliśmy pobić rekord!  Uczniowie z całej Polski zebrali się w swoich szkołach i będą wspólnie czytać – każdy to, na co ma ochotę. Uczniowie zabrali ze sobą swoje ulubione książki.
    Czekamy na ogłoszenie wyników :)

• 02.06.2017

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Pokaz rycerski.

• XI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Marszałku Józefie Piłsudskim

Nasza uczennica, Julia Giza reprezentowała szkołę podczas XI Powiatowego Konkursu Wiedzy o Józefie Piłsudkim, w kategorii plastycznej.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• Małopolski Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych

W dniach 19-20 maja 2017 roku Regionalne Centrum Oświatowo-Sportowe w Dobczycach stało się miejscem zmagań najlepszych młodych wokalistów, muzyków i tancerzy z całej Małopolski.Małopolski Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski”, od XXX lat wyłania uzdolnioną artystycznie młodzież i dzieci z województwa małopolskiego. Podobnie było i w tym roku.  Nasza uczennica, Joanna Wolak, otrzymała wyróżnienie w kategorii tanecznej. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.