• AKADEMIA ODKRYWCÓW

• 15.11.2016 20:05
      • Dziecięce eksperymentowanie to uczenie się świata, dlatego przez cały rok szkolny dzieci z Oddziału Przedszkolnego uczestniczą w warsztatach edukacyjnych Akademia Odkrywców, podczas których będą mogły poczuć się jak prawdziwi badacze przyrody.

• Inicjatywa ta ma zachęcać najmłodszych do poznawania świata nauki oraz pomóc w uzyskaniu odpowiedzi na pytania najbardziej ich nurtujące. Dzieci są otwarte - ważne jest by nie dopuścić do ich zamknięcia na świat. Decyzja o tym kim zostaną w przyszłości, zapada na ogół dużo wcześniej.

Akademia Odkrywców poszerza zainteresowania dzieci, wzbudza fascynację światem i badaniami. W bardzo wczesnym wieku mogą oni, po raz pierwszy, zasmakować czym jest prawdziwa nauka - aby w przyszłości - osiągać swoje cele i doskonalić swoje umiejętności.

Eksperymenty są o tym, czego dzieci chcą się dowiedzieć. I nawet jeśli sami nie znamy odpowiedzi na ich wszystkie pytania, to wskażemy im drogę do miejsc, gdzie same chcą dojść. Eksperymenty są bezpieczne, prowadzone przez wysoko wykwalifikowaną kadrę naukową, a wiadomości przekazywane są prostym dla dziecka językiem.