• 26 października uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej im. Jana Pawłą II złożyli uroczyste ślubowanie.

• 09.11.2017 10:49
      • W czwartek 26 listopada odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Przybyłą na ceremonię panią Dyrektor, gości oraz głównych bohaterów dnia– pierwszaków, przywitała reprezentacja uczniów z klasy V "B" : Weronika Buchała, Zosia Wojdała, Oliwia Grochot, Emilia Dymińska , Milena Pracuch, Ania Dyl, które przekazały pierwszakom wiele dobrych rad, złożyły życzenia i przyjęły do braci uczniowskiej. Uczennice klasy V przygotowały również zagadki i pytania związane ze szkoła. Pierwszaki dały pokaz swoich umiejętności i możliwości, pięknie prezentując program artystyczny pod kierunkiem swoich wychowawczyń Iwony Olkuskiej i Beaty Różyckiej.
      • Najważniejszą dla siebie uroczystość pierwszaki rozpoczęły Polonezem. Potem prezentowały wiele piosenek i wierszyków. Wzbudziły dużo emocji i zachwytów wszystkich zgromadzonych gości, którym uśmiech nie schodził z twarzy, a brawom nie było końca. Po części artystycznej pierwszaki złożyły uroczyste ślubowanie a pani dyrektor Barbara Nowak dokonała ceremonii pasowania na ucznia, poprzez symboliczne dotknięcie wielkim ołówkiem. Wszyscy świętowali dalej już w swoich klasach, gdzie czekały na nich pyszności przygotowane przez Rodziców. Wszyscy zadowoleni, uśmiechnięci oraz pełni optymizmu i pozytywnych emocji zakończyli świętowanie późnym popołudniem. Oby takie uczucia towarzyszyły wszystkim przez cały rok szkolny i kolejne lata, czego życzą  wszystkim wychowawcy.