• O szkole
  • Uczniowie
  • Samorząd Uczniowski
          • Wydarzenia w roku szkolnym 2022/2023

• 10.10.2022r. WYBORY NA PRZEWODNICZĄCEGO S.U.
            22.11.2022r. STREFA KIBICA
            24.11.2022r. DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA
            16.01.2023r. OTWARCIE SKLEPIKU "STONKA"
            21.02.2023r. BAL KARNAWAŁOWY

Jeszcze w tym roku szkolnym:

31.03.2023r. DZIEŃ BEZ PLECAKA
            ..........2023r. WYSTAWA "TO LUBIĘ!"

• 2022/2023

• OTWARCIE SKLEPIKU "STONKA"
          • 16 stycznia w Szkole Podstawowej w Śledziejowicach odbyło się uroczyste otwarcie sklepiku uczniowskiego „Stonka”. Otwarcia, poprzez przecięcie wstęgi, dokonała pani Dyrektor Barbara Nowak, wśród tłumu uczniów i nauczycieli. Wszystkich gości poczęstowano szampanem Piccolo i witaminowymi cukierkami. W szkole powołano do życia Spółdzielnię Uczniowską, która będzie kontynuowała założenia Szkolnego Klubu Przedsiębiorczości, m.in. poprzez prowadzenie sklepiku. Spółdzielnię tworzy 14 uczniów, część z nich już działa w Samorządzie Szkolnym i Szkolnym Kole Wolontariatu. Opiekunami zostały panie Renata Palińska, Maria Ptaszek, Katarzyna Kuczera i Magdalena Bajorek-Ciastoń. Asortyment „Stonki”, to świeże kanapki, precle i drożdżówki, które dostarcza nam ”Piekarnia Tomasz Nosek”; sucharki, batony zbożowe, soczki, musy owocowe, woda i wiele innych zdrowych produktów. Mamy nadzieję, że przedsiębiorczość uczniowska będzie się rozwijać w naszej szkole.

• DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

• STREFA KIBICA
          • W dzisiejszym dniu wszyscy staliśmy się kibicami! Nie było podziałów młodszy, starszy, uczeń, nauczyciel - każdy z nas tak samo kibicował Naszym Piłkarzom. Zanim zabrzmiał pierwszy gwizdek, Samorząd Szkolny wraz z Opiekunami przygotowali strefę kibica oraz zadbali o klimat, który tworzyły biało-czerwone balony, napisy, szaliki, atrybuty kibica. Na miejscu można było zakupić różne przekąski, napokoje, jak również pomalować sobie twarz w barwy narodowe. Wspólnie odśpiewaliśmy Hymn Polski a potem... wrzaskom, śpiewom i okrzykom nie było końca. I mimo nietrafionego karnego Lewego, nasza drużyna spisała się na medal! Z niecierpliwością czekamy na kolejny mecz biało-czerwonych.

• WYBORY NA PRZEWODNICZĄCEGO S.U.
          • W dniu 10 października 2022 odbyły się wybory na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Zagłosować mogli wszyscy uczniowie klas IV-VIII. Głosy zostały policzone w obecności Opiekunów Samorządu Uczniowskiego oraz reprezentacji uczniów. Zwyciężczynią zostałą Aleksandra Jantas z klasy 8b.

• KANDYDACI NA PRZEWODNICZĄCEGO S.U.