• O szkole
  • Koło wolontariatu
        • AKCJA ZNICZ

• 31.10.2023 08:18
        • 30 października odbyła się AKCJA ZNICZ, po raz kolejny zorganizowana przez Szkolne Kolo Wolontariatu "Podaj Dłoń". Wolontariuszki zaniosły na Cmentarz w Strumianach zebrane w szkole znicze, zapaliły światełka na grobach i uczciły pamięć o zmarłych. Dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie, dziękujemy również tym, którzy przynieśli do szkoły znicze. Bez Was ta akcja nie mogłaby się odbyć 🙏
        • DZIEŃ ZDROWIA

• 17.04.2023 15:20
        • 3-5 kwietnia Szkolne Koło Wolontariatu "Podaj Dłoń" zorganizowało TYDZIEŃ ZDROWIA 🍉🥭🍓
          Można było zakupić świeże soki, sałatki owocowe oraz zdrowe przekąski. Całkowity dochód z kiermaszu został przekazany na leczenie Janusza Kota - mieszkańca Węgrzc Wielkich, zmagajacego się z SLA - stwardnieniem zanikowym bocznym. Razem zebraliśmy aż 1093,29 zł.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację kiermaszu! 🙏

• Wyjazd wolontariuszy do schroniska dla zwierząt "Psia Kostka"

• 16.03.2023 14:59
        • 15 marca szesnastoosobową grupą wolontariuszy wraz z opiekunami odwiedziliśmy schronisko dla psów i kotów 'psia kostka'. Zawieźliśmy tam zebrane w szkole dary: około 50 kg suchej karmy, karmę mokrą, smaczki i gryzaki, zabawki dla psów i kotów, koce i leżanki, miski i podkłady.
          Spędziliśmy w schronisku sporo czasu. Zobaczyliśmy gdzie i jak mieszkają psy do adopcji. Było to dla nas duże przeżycie. Mimo iż w tym schronisku pieski są zadbane a każdy z nich ma własny kojec, to wszystkie chciałyby mieć prawdziwy dom. Następnie mogliśmy pobawić się z tymi grzecznymi i zresocjalizowanymi psiakami. Była to świetna zabawa dla nas a zwłaszcza dla Cucu, Emi, Bigosa, Stryja, Jusi i innych piesków.
          Bardzo dziękujemy wszystkim którzy włączyli się w tę akcję!
        • 5 GRUDNIA - MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WOLONTARIATU

• 05.12.2022 16:21
        • Dzisiaj nasi wolontariusze przygotowali prezentację na temat Szkolnego Koła Wolontariatu "Podaj Dłoń" i odwiedzili uczniów klas IV i V aby przybliżyć im temat wolontariatu, opowiedzieć o naszej pracy oraz zachęcić do czynnego udziału w naszym kole w kolejnych latach.
        • PREZENTY MIKOŁAJKOWE

• 05.12.2022 16:19