• Witaj wiosno!

• 28.04.2017 13:24
        • 21 marca  przywitaliśmy panią Wiosnę  na słodko.  Wybraliśmy się do Manufaktury Cukierków Ciu-Ciu. Dowiedzieliśmy się jak się robi cukierki i lizaki, a także sami mogliśmy się sprawdzić w wytwarzaniu tych słodkości.

• Bal Pani Wiosny

• 28.04.2017 13:02
        • 30 marca odbył sie Bal Pani Wiosny. Śpiewaliśmy wiosenne piosenki i tańczyliśmy dla Pani Wiosny.

• W świątecznym nastroju - oddział przedszkolny

• 14.03.2017 14:56
        • 8 grudnia wybraliśmy się do Anikina na spotkanie z wyjątkowym gościem - św. Mikołajem, któremu zaśpiewaliśmy piosenki i wyrecytowali wierszyk. Mikołaj był zachwycony i obdarował wszystkich cudownymi prezentami. Tradycyjnie nie obyło się bez zabawy w salach Anikina.

• 14.03.2017 14:42
        •  30 listopada zgodnie z tradycją w naszych oddziałach przedszkolnych odbyły się Andrzejki. Dzieci przebrane za czarodziejki i czarodzejów uczestniczyły w zabawach i wróżbach.Gdy już wszyscy poznali swoją przyszłość przyszedł czas na czarodziejski poczęstunek  i długą zabawę przy muzyce.