• "Na tropie ginących zawodów"- wyniki ogólnopolskiego konkursu plastycznego

• 21.05.2018 13:50
      • Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym organizowanym przez Wydawnictwo PROMYCZEK oraz Związek Rzemiosła Polskiego. Organizatorzy chcieli wzbudzić zainteresowanie u dzieci i młodzieży mało znanymi zawodami.   Zadaniem uczestników było zilustrowanie dawnego, ginącego zawodu. Opiekunami konkursu były panie: Maria Ptaszek i Anna Seweryn.

•     Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Wykazali się inwencją twórczą i pomysłowością. Wszystkie prace plastyczne przesłane zostały do Nowego Sącza, gdzie wzięły udział w II etapie konkursu. W skład jury weszli profesorowie ASP w Krakowie oraz przedstawiciele organizatorów. Na konkurs nadesłano ponad 700 prac ze 110 szkół podstawowych z całej Polski. W kategorii uczniów klas IV-VII miejsce III zajęła Marysia Trojan z kl.VB a wyróżnienie otrzymała Julia Krzan z kl.VB.

Gratulujemy naszym artystkom!!! Życzymy dalszych sukcesów.