• WIOSENNE WARSZTATY Z RODZICAMI W PUNKCIE PRZEDSZKOLNYM W KOKOTOWIE

• 03.04.2023 18:47
      • 23 marca w Punkcie Przedszkolnym w Kokotowie odbyły się wiosenne warsztaty, na które zaprosliśmy Rodziców naszych Przedszkolaków oraz Panią Dyrektor.

• Oprócz działań warsztatowych nasze Przedszkolaki wraz z  Paniami Wychowawczyniami przygotowały krótki występ z okazji powitania Wiosny. Po pokazie artystycznym zaprośliśmy wszystkich Rodziców do wspólnej zabawy. Były tańce, wygibasy. Radości i uśmiechu nie było końca. Dzieci były szczęśliwe, że mogły wspólnie z rodzicami pobawić się w nasze przedszkolne zabawy. Po dawce ruchu, przystąpiliśmy do częśći warsztatowej. Rodzice wraz z dziećmi miały za zadanie wykonać wianki wiosenno/wielkanocne. Powstały wspaniałe prace. Kreatywność wzniosła się na wyżyny. Całe spotkanie przebiegło w radosnej i przyjaznej atmosferze. Dziękujemy Rodzicom za tak liczne przybycie i aktywne uczestnictwo.